XI Konferencja w Krakowie

Zapraszamy po raz 11. do Krakowa na konferencję stacjonarną

27 października 2022

Konferencja rozpocznie się o godz. 09:00, lecz zapraszamy od godz. 08:00 na poczęstunek → agenda konferencji

Kraków

Konferencja odbędzie się w Dworku Białoprądnickim przy ulicy Papierniczej 2 w Krakowie → informacja o parkowaniu

Tematyka

Podczas konferencji będziemy omawiać zmiany w podatkach w 2022 i 2023 roku oraz uproszczenia w rachunkowości w kontekście sprawozdania finansowego za 2022 rok.

4 prelegentów

Na konferencji wystąpi czterech prelegentów, praktyków w obszarze podatków i rachunkowości → poznaj naszych prelegentów

5 godzin prelekcji

Łączny merytoryczny czas trwania wszystkich prelekcji o tematyce podatkowej i bilansowej w trakcie konferencji wyniesie 5 godzin → agenda konferencji

Materiały konferencyjne

Uczestnicy konferencji otrzymają drukowane materiały konferencyjne oraz link umożliwiający pobranie tych materiałów również w postaci elektronicznej (pdf).

Certyfikat uczestnictwa

Uczestnicy konferencji otrzymają drukowany certyfikat uczestnictwa ze swoim imieniem i nazwiskiem zaświadczający 5 godz. czasu trwania prelekcji.

590 zł + VAT

Cena uczestnictwa jednej osoby w konferencji wynosi 590 zł + 23% VAT → Wyślij formularz zgłoszeniowy a jeżeli chcesz zgłosić na konferencję więcej osób, skontaktuj się z nami.

Zapisz się na XI Konferencję w Krakowie

Agenda i prelegenci XI Konferencji w Krakowie

Image alt

Poczęstunek śniadaniowy

Od godz. 08:00 zapraszamy po odbiór materiałów konferencyjnych, certyfikatu uczestnictwa oraz poczęstunek śniadaniowy, w tym pyszną kawę serwowaną przez baristę ☕️

Image alt

Zmiany w podatku CIT w 2022 i 2023 roku

09:00-10:40 Spotkanie poprowadzi Katarzyna Wojtowicz-Janicka - doradca podatkowy i radca prawny, która od 16 lat zajmuje się prawem podatkowym, doradzając klientom zwłaszcza w obszarze podatku CIT, cen transferowych oraz MDR. Wykładowca szkoleń o ww. tematyce.

Image alt

Przerwa kawowa

10:40-11:00 Zapraszamy na przerwę kawową i poczęstunek. Barista wciąż będzie z nami ☕️

Image alt

Zmiany w podatku PIT w 2022 i 2023 roku

11:00-12:00 Spotkanie poprowadzi Lech Janicki - od 15 lat zajmuje się problematyką podatkową, wykładowca szkoleń podatkowych organizowanych w całej Polsce.

Image alt

Uproszczenia w rachunkowości w kontekście sprawozdania finansowego za 2022 rok

12:00-13:00 Spotkanie poprowadzi Magdalena Mirowska - od ponad 25 lat związana z księgowością, w tym jako menedżerka działu księgowości, główna księgowa oraz właścicielka biura rachunkowego. Wykładowca szkoleń o tematyce rachunkowej.

Image alt

Obiad

13:00-13:45 Zapraszamy na obiad do sal piwnicznych Dworku Białoprądnickiego.

Image alt

Zmiany w podatku VAT w 2022 i 2023 roku

13:45-15:05 Spotkanie poprowadzi Paweł Łabno - doradca podatkowy od 18 lat zajmujący się prawem podatkowym, doradzając klientom w obszarze podatku VAT i prowadząc postępowania podatkowe. Wykładowca szkoleń o tematyce podatku VAT.

Informacja dla zmotoryzowanych

Zachęcamy do zaparkowania samochodu na parkingach zlokalizowanych ok. 500 metrów (droga pieszo przez park) od miejsca konferencji: 🚘 → parking bezpłatny przy Auchan (ul. Józefa Mackiewicza 17 w Krakowie) - uwaga: w związku z remontem dojazd do parkingu tylko od strony ul. Opolskiej 🚘 → parking bezpłatny przy restauracji Chiński Pałac (ul. Józefa Mackiewicza 14B w Krakowie) - uwaga: w związku z remontem dojazd do parkingu tylko od strony ul. Opolskiej

Image alt

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz i zapisz się na XI Konferencję w Krakowie. Cena uczestnictwa jednej osoby w konferencji wynosi 590 zł + 23% VAT. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Ci pro formę do zapłaty. Jeżeli chcesz zgłosić na konferencję więcej osób w ramach jednego zamówienia, skontaktuj się z nami lub zadzwoń do nas: ‭12 307 10 75.

Thank you for getting in touch!