• Abonament szkoleniowy

  Uczestnicz w naszych szkoleniach i oszczędzaj

 • Co zawiera abonament szkoleniowy Standard?

  Abonament szkoleniowy w opcji Standard obejmuje:

  • 3 miejsca do wykorzystania - w okresie ważności abonamentu (12 miesięcy) - na dowolne szkolenie (konferencję) o tematyce podatkowej, organizowane w Krakowie przez Fundację Edukacji Podatkowej;
  • rabat 30% do wykorzystania - w okresie ważności abonamentu (12 miesięcy) - na 4. i każde kolejne miejsce na szkoleniach (konferencjach).

  Co zawiera abonament szkoleniowy Plus?

  Abonament szkoleniowy w opcji Plus obejmuje:

  • 5 miejsc do wykorzystania - w okresie ważności abonamentu (12 miesięcy) - na dowolne szkolenie (konferencję) o tematyce podatkowej, organizowane w Krakowie przez Fundację Edukacji Podatkowej;
  • rabat 40% do wykorzystania - w okresie ważności abonamentu (12 miesięcy) - na 6. i każde kolejne miejsce na szkoleniach (konferencjach).

  Ile kosztuje abonament szkoleniowy?

  • 750 zł w opcji Standard / rok
  • 1100 zł w opcji Plus / rok

  Opłaty te są jednorazowe i powiększane o 23% VAT. Abonament nie odnawia się automatycznie.

  Jak długo jest ważny abonament szkoleniowy?

  • Abonament szkoleniowy jest ważny przez 12 miesięcy. W tym czasie zorganizujemy w Krakowie dwie nowe konferencje (wiosna, jesień 2020 r.) i kilka szkoleń.
  • Abonament szkoleniowy nie odnawia się automatycznie.

  W jaki sposób mogę wykorzystać abonament szkoleniowy?

  Oto kilka sposobów użycia abonamentu szkoleniowego na przykładzie opcji Standard:

  • możesz wybrać 3 wydarzenia i wykorzystać na nie 3 miejsca, zgłaszając na każde wydarzenie po jednej osobie,
  • możesz wybrać 2 wydarzenia i wykorzystać na nie 3 miejsca, zgłaszając na pierwsze wydarzenie jedną osobę a na drugie wydarzenie - dwie osoby,
  • możesz wybrać 1 wydarzenie i wykorzystać na nie 3 miejsca, zgłaszając na to wydarzenie 3 osoby.

  Co się stanie, jeżeli nie zdążę wyczerpać puli miejsc na szkoleniach?

  Jeżeli nie wyczerpałeś puli miejsc na szkoleniach w okresie ważności abonamentu szkoleniowego, możesz ją jeszcze wykorzystać w dodatkowym okresie 12 miesięcy, który Ci przyznamy za jednorazową opłatą 25 zł + 23% VAT / 1 os.

  Czy zachowam rabat po wyczerpaniu puli miejsc na szkoleniach?

  Tak, zachowujesz rabat do upływu ważności abonamentu szkoleniowego. Z rabatu (30% w opcji Standard albo 40% w opcji Plus) możesz korzystać w okresie ważności abonamentu szkoleniowego nawet po wyczerpaniu abonamentowej puli miejsc na szkoleniach. Przykładowo, Twój abonament jest ważny do dnia 31 stycznia 2021 r., ale w październiku 2020 r. wykorzystałeś dostępną w abonamencie pulę miejsc na szkoleniach. W takim przypadku jeszcze do końca stycznia 2021 r. możesz korzystać z rabatu w ramach abonamentu szkoleniowego, a więc korzystać praktycznie z takich samych kosztów szkoleń, co w abonamencie (ponieważ standardowa cena szkoleń wynosi 350 zł netto).

  Jak często odbywają się i czego dotyczą konferencje podatkowe?

  Konferencje podatkowe są wpisane są na stałe w harmonogram działań Fundacji Edukacji Podatkowej i odbywają się cyklicznie dwa razy w roku - zawsze na wiosnę (okolice maja) i jesień (okolice października). W dniu 12 maja 2020 r. zorganizujemy w Krakowie IX konferencją podatkową. Tematyka konferencji dotyczy aktualnych i nadchodzących zmian podatkowych oraz bieżących zagadnień podatkowych z zakresu podatku VAT i CIT, a prelekcje są prowadzone przez co najmniej dwóch wykładowców - ekspertów z danej tematyki.

  Jak często odbywają się i czego dotyczą szkolenia podatkowe?

  Szkolenia podatkowe odbywają się kilka razy w roku, a ich harmonogram jest ustalany na bieżąco. Tematyka szkoleń jest dobierana przeważnie pod kątem nowych przepisów podatkowych i interesującej problematyki w ramach jednego podatku (np. VAT, CIT). Szkolenia są prowadzone są przez wykładowców będących ekspertami z danej tematyki.

  Na jakie świadczenia mogę liczyć w trakcie konferencji / szkolenia?

  Podczas każdego wydarzenia zapewniamy drukowane materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa z wykazaną liczbą godzin trwania szkolenia, poczęstunek kawowy i obiad. Na konferencjach serwujemy ponadto pyszną kawę prosto od baristy :)

  Co się stanie, gdy będę musiał anulować rejestrację na wydarzenie?

  W przypadku gdy z jakichkolwiek względów nie będziesz mógł wziąć udziału w szkoleniu lub konferencji, na które się zarejestrowałeś, niewykorzystane miejsce powraca do puli abonamentowej, pod warunkiem, że anulujesz rejestrację nie później niż 7 dni przed datą danego wydarzenia. Po upływie tego terminu każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

  Czy będę informowany o wydarzeniach, w których mogę uczestniczyć?

  Nasi abonenci dowiadują się jako pierwsi o planowanych konferencjach i szkoleniach poprzez cyklicznie otrzymywany newsletter, tak aby mogli zarejestrować się na interesujące ich wydarzenie z odpowiednim wyprzedzeniem i w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje abonament szkoleniowy. Ponadto informacje o wydarzeniach są publikowane na naszej stronie internetowej.

  Czy abonament jest udostępniany w formie dokumentu (karty)?

  Nie, abonament szkoleniowy ma formę elektroniczną, jest zarejestrowany w naszej bazie i przypisany do Twojej firmy. Wystarczy, że w trakcie rejestracji na określone szkolenie wyrazisz chęć uczestnictwa w nim w ramach posiadanego abonamentu, a my zajmiemy się resztą.