Obejrzyj wideo-zaproszenie na X Konferencję podatkową.

X Konferencja podatkowa

Zapraszamy po raz dziesiąty do Krakowa na stacjonarną konferencję podatkową.

9 czerwca 2022

Konferencja rozpocznie się o godz. 09:00, lecz zapraszamy od godz. 08:00 na poczęstunek → agenda konferencji

Kraków

Konferencja odbędzie się w Dworku Białoprądnickim przy ulicy Papierniczej 2 w Krakowie → informacja o parkowaniu

4 prelegentów

Podczas konferencji wystąpi czterech prelegentów, praktyków w obszarze podatków i rachunkowości → prelegenci

5 godzin prelekcji

Łączny merytoryczny czas trwania wszystkich prelekcji o tematyce podatkowej i bilansowej w trakcie konferencji wyniesie 5 godzin → agenda konferencji

Materiały konferencyjne

Uczestnicy konferencji otrzymają drukowane materiały konferencyjne oraz link umożliwiający pobranie tych materiałów również w postaci elektronicznej (pdf).

Certyfikat uczestnictwa

Uczestnicy konferencji otrzymają drukowany certyfikat uczestnictwa ze swoim imieniem i nazwiskiem zaświadczający 5 godz. czasu trwania prelekcji.

590 zł + VAT

Cena uczestnictwa jednej osoby w konferencji wynosi 590 zł + 23% VAT → Wyślij formularz zgłoszeniowy a jeżeli chcesz zgłosić na konferencję więcej osób , skontaktuj się z nami.

Voucher 100 zł

Uczestnicy konferencji otrzymają voucher o wartości 100 zł na zakup naszych szkoleń online oraz karnetu szkoleniowego. Voucher będzie ważny do 31.12.2022 r.

Zapisz się na konferencję

Spędź z nami Dzień Księgowego (09.06.2022) w Krakowie.

Agenda X Konferencji podatkowej

Zobacz o czym będziemy rozmawiać podczas konferencji w dniu 9 czerwca 2022 r.

Our awesome features
1
Poczęstunek śniadaniowy

Od godz. 08:00 zapraszamy po odbiór materiałów konferencyjnych, certyfikatu uczestnictwa oraz poczęstunek śniadaniowy, w tym pyszną kawę serwowaną przez baristę ☕️

Our awesome features
2
Powitanie

O godz. 09:00 Sławomir Czyż, prezes zarządu Forum Edukacji Podatkowej oraz doradca podatkowy, powita uczestników konferencji.

Our awesome features
3
Zbliża się Polski Ład 2.0

O godz. 09:15 Katarzyna Wojtowicz-Janicka, doradca podatkowy, radca prawny, omówi zmiany dotyczące podatników CIT oraz PIT wchodzące w życie od 1 lipca 2022 r. w ramach Polskiego Ładu 2.0...

Our awesome features
4
Przerwa kawowa

O godz. 10:55 zapraszamy na przerwę kawową i poczęstunek. Barista wciąż będzie z nami ☕️

Our awesome features
5
Zmiany w prawie bilansowym w 2022 roku

O godz. 11:20 Magdalena Mirowska, wykładowca szkoleń bilansowych, omówi zmiany w ustawie o rachunkowości w 2022 roku, w tym uproszczenia w podpisywaniu sprawozdań finansowych oraz składanie sprawozdań finansowych do KAS i KRS...

Our awesome features
6
Orzecznictwo CIT i PIT w dobie pandemii

O godz. 12:10 Lech Janicki, wykładowca szkoleń podatkowych, omówi orzecznictwo dotyczące zagadnień w CIT i PIT, które pojawiło się w okresie pandemii, to jest w latach 2020-2022...

Our awesome features
7
Obiad

O godz. 13:00 zapraszamy na obiad 🍽

Our awesome features
8
Faktury korygujące 2022 + nowości VAT

O godz. 13:45 Paweł Łabno, doradca podatkowy, omówi przykłady podejścia fiskusa i praktyki obrotu w zakresie faktur korygujących oraz nowości orzecznicze w podatku VAT...

Prelegenci X Konferencji podatkowej

Poznaj osoby, które będą przemawiać podczas konferencji

Katarzyna Wojtowicz-Janicka
doradca podatkowy, radca prawny

Od 16 lat zajmuje się prawem podatkowym, doradzając klientom zwłaszcza w obszarze podatku CIT, cen transferowych oraz MDR.

Lech Janicki
trener

Od 15 lat zajmuje się problematyką podatkową, wykładowca szkoleń podatkowych współpracujący z wieloma firmami szkoleniowymi w Polsce.

Magdalena Mirowska
trenerka

Od ponad 25 lat związana z księgowością, w tym jako menedżerka działu księgowości oraz główna księgowa. Prowadzi własne biuro rachunkowe.

Paweł Łabno
doradca podatkowy

Od 18 lat zajmuje się prawem podatkowym, doradzając klientom w obszarze podatku VAT i prowadząc postępowania podatkowe.

Informacja dla zmotoryzowanych

Wskazujemy parkingi, które są zlokalizowane 500 metrów pieszo (przez park) od miejsca konferencji: 🚘 → parking bezpłatny przy Auchan (ul. Józefa Mackiewicza 17 w Krakowie) 🚘 → parking bezpłatny przy restauracji Chiński Pałac (ul. Józefa Mackiewicza 14B w Krakowie)

Image alt
Image alt

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz i zapisz się na X Konferencję podatkową. Cena uczestnictwa jednej osoby w konferencji wynosi 590 zł + 23% VAT. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Ci pro formę do zapłaty. Jeżeli chcesz zgłosić na konferencję więcej osób w ramach jednego zamówienia, skontaktuj się z nami lub zadzwoń do nas: ‭12 307 10 75.

Thank you for getting in touch!