Procedura AML dla biur rachunkowych

Dostęp na Cena
365 dni 195,00 zł netto (239,85 zł brutto)

Cena zawiera:
  • dostęp przez 365 dni umożliwiający pobranie ponad 70-stronicowego dokumentu ze wzorami (plik docx do edycji – w pełni aktualny i gotowy do wdrożenia przez biuro rachunkowe),
  • dostęp przez 365 do aktualizacji procedury AML (jeżeli zostanie wydana) – procedura AML uwzględnia stan prawny na dzień 17.03.2023 r., w szczególności uwzględnia zmiany wynikające z nowelizacji przepisów ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, które weszły w życie w dniu 31 października 2021 r., i inne zmiany przepisów.

Tematyka: AML

Nasza Procedura AML:

  • to ponad 70-stronicowy dokument ze wzorami (w pliku docx do edycji) w pełni aktualny i gotowy do wdrożenia przez biuro rachunkowe,
  • uwzględnia stan prawny na dzień 17.03.2023 r., w szczególności uwzględnia zmiany wynikające z nowelizacji przepisów ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, które weszły w życie w dniu 31 października 2021 r.

Pobierz plik pdf ze spisem treści Procedury AML.

Katarzyna Wojtowicz-Janicka

doradca podatkowy, radca prawny

Wspólniczka w kancelarii Czyż Łabno Wojtowicz-Janicka w Krakowie, od 17 lat zajmuje się prawem podatkowym, doradzając klientom i reprezentując ich przed organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi.

Paweł Łabno

doradca podatkowy

Wspólnik w kancelarii Czyż Łabno Wojtowicz-Janicka w Krakowie, od 19 lat zajmuje się prawem podatkowym, doradzając klientom i reprezentując ich przed organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi.